Otázky a odpovědi

1. Mám obavy, že se fólie při stahování oken bude časem odlepovat nebo že se častým stahováním poškrábe.
Kvalitní a správně nainstalovaná autofólie se po vyschnutí (1 až 4 dny po aplikaci – po tuto dobu se okna nestahují) prakticky nemůže samovolně odlepit a to u jakéhokoliv typu okna a vozu. Na samovolné odlepení (při stahování apod.) poskytujeme záruku  10 let . Námi dodávané fólie mají tvrzenou protioděrovou vrstvu.Častým stahováním oken, čištěním měkkými čist. nástroji, běžným dotykem klíčů, prstenů… se v žádném případě nepoškrábou.
2. Viděl jsem na jiných automobilech nalepené fólie s velkými bublinami, separacemi ve fialových barvách.
To je ukázkový příklad nekvalitních nebo neodborně nainstalovaných fólií, které lze pořídit v některých prodejnách s autodoplňky v ceně 300 – 500 kč / automobil. Tyto výrobky se vyznačují krátkou životností (několik měsíců), není u nich zaručen obsah UV absorberů, nemívají také protiotěrovou vrstvu. Aplikaci takovéto folie nemůžeme rozhodně doporučit. Jediným výsledkem může být maximálně zhyzdění vlastního vozu.
Na bubliny, separace, změny barvy u námi instalovaných fólií poskytujeme záruku 5 – 10 let (životnost folie je cca 10 – 25 let)
3. Mám zájem koupit od Vás autofólii. Na skla auta si ji zkusím nalepit sám.
Materiál Vám rádi prodáme. Je třeba si ovšem uvědomit, že k provedení kvalitní instalace fólií na autoskla je nutná minimálně několikatýdenní praxe v odborné dílně. Samozřejmostí je také vlastnictví spec. nářadí a nástrojů potřebných k této práci. Pokud chcete předejít zklamání z nekvalitního výsledku doporučujeme Vám svěřit zatónování skel odborníkům.
4. Mám obavu, že tónovaná skla budou omezovat výhled z mého vozu.
Vaše obava je zbytečná. Při použití nereflektivních autofólií (popř. fólií s potlačenou reflexí) a námi doporučenou atestovanou propustností světla se Váš výhled v žádném případě neomezí. Každopádně doporučujeme před instalací prohlídku našich vzorkovníků popř. našeho firemního vozidla kde jsou aplikovány fólie s různou světelnou propustností.
5. Jak je možné, že vidím velmi dobře z vozidla ven, ale velmi špatně zvenčí dovnitř.
To je dáno vlastnostmi lidského oka. Vidíme dobře ze tmy do osvětleného prostoru, ale hůře naopak. A uvnitř auta s tónovanými skly je méně světla než venku.
6. Slyšel jsem, že s fóliemi na sklech můžu mít problémy na STK, v zahraničí apod.
Instalaci atestovaných autofólií na skla vozidel upravuje a povoluje Vyhláška č. 56/2001 Sb.Ministerstva dopravy a spojů ČR v souladu s jednotným ustanovením o holmologaci EHK č.43.
Pokud si necháte na vůz aplikovat námi doporučené atestované typy fólií, obdržíte od nás atest č. 8SD 2 915 nebo č. 8SD 3 547 (kartička formátu TP)+ nálepky na skla s označením výrobce, typu fólie a propustnosti světla v souladu s předpisem EHK č.43 zákona č.56/ 2001 sb. a nebudete mít STK ani v zahraničí žádné problémy. Atest je platný v celé EU! 
Od „B sloupku“ (od ramen řidiče) vzad  jsou atestované i ty nejtmavší typy fólií s propustností pouze 5% světla, t.j. zvenčí zcela neprůhledné.
7. Pokud si přivezu demontovaná skla s vozidla, bude instalace fólií levnější a kvalitněji provedená?
Demontovat skla z vozu za účelem tónování je absolutně zbytečné. Odborník nainstaluje fólie v požadované kvalitě na jakýkoliv vůz bez demontáží skel, okenních gum, plastů apod. Demontovaná skla Vám samozřejmě zatónujeme, ovšem cena je stejná.
8. Mají autofólie nějaký negativní vliv na vyhřívání zadního skla?
Ne, absolutně žádný.

Galerie vozidel

Na Vaše případné další dotazy rádi odpovíme na tel: 606 109 385