Bezpečnostní fólie

Vážení zákazníci, v letošním roce už zakázky (montáže) s dojezdem k zákazníkovi nepřijímáme.

Okenní fólie pouze prodáváme, popř. naistalujeme na skla, která přivezete do naší firmy.

Bezpečnostní fólie – rovnocenná náhrada mříží

Atestované bezpečnostní folie tl.0,3 mm zamezují průniku nežádoucích osob a předmětů prosklenými plochami a vytváří účinnou mechanickou bariéru proti násilnému proražení, rovnocennou s odolností mříží (viz. video). Navíc Vás bezpečnostní folie ochrání i před hozenými kameny a jinými předměty které mříží proniknou! Chrání také před požárem, výbuchem popř. krupobitím a prakticky zabraňuje nepříjemnému pořezání při úmyslném i neúmyslném rozbití skla. Folie absorbují škodlivému UV záření (min 99 %) a chrání tak Vaše zdraví i vybavení vnitřních prostor.

Použití bezpečnostních fólií

Na okna rodinných domů, bank, výloh a oken prodejen, nemocnic, střešních oken, zimních zahrad a jiných skleněných ploch.

Vzhled

Při kvalitní instalaci jsou čiré bezpečnostní folie po vyschnutí na skle neviditelné a nijak neomezují množství světla v místnosti. Jsou opatřeny protioděrovou vrstvou, která je odolná proti poškrábání. Instalují se na vnitřní stranu skla Tl. 4 mm.

Atesty

Námi dodávaná bezpečnostní fólie  SMC-AX  Tl. 0.3 mm byla testována na odolnost proti proražení dle přísné evropské normy DIN EN 356 E P – 2 a klasifikovány do kategorií odolnosti:

Bezpečnostní fólie SMC AX na plochém skle 4 mm P2A

Tyto atesty jsou akceptovány pojišťovacími společnostmi a aplikace bezpečnostní fólie se stává jedním z nutných předpokladů pro požadované zabezpečení objektu

Funkce bezpečnostních fólií v praxi

 

Provádíme pouze instalace  interiérových fólií na běžně dostupná skla ve výšce do 3 m (horní okraj skla) od rovné podlahy.

Neprovádíme instalace exteriérových fólií, instalace na hůře dostupná skla (ve výšce větší jako 3 m horní okraj), instalace z lešení, plošin, nad schodištěm a pod.